TONS FORM Скара (11740)

649,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара (11740)

  • Димензија на преклопување: 35 x 27 x 6 cm
  • Димензија на расклопување: 35 x 27 x 20 cm
  • Материјал: Железо
  • Решетка за печење: Хромирана

Слични Производи

Последно Прегледано