TONS FORM Скара (11005)

799,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара (11005)

  • Скара на ќумур
  • Димензии на производот: 36 x 36 x 51.5 cm

Слични Производи

Последно Прегледано