TONS FORM Скара (10853)

2.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара (10853)

  • Скара на ќумур
  • Димензии на производот: 52.5 x 32 cm

Слични Производи

Последно Прегледано