TONS FORM Скара (10852)

6.799,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара (10852)

  • Скара на ќумур
  • Димензии на производот: 101 x 70.5 x 94.5 cm
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано