TONS FORM Скара (10851)

11.199,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара (10851)

  • Скара на ќумур
  • Димензии на производот: 114.5 x 60 x 108 cm
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано