TONS FORM Скара (10850)

1.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара (10850)

  • Скара на ќумур
  • Димензии на производот: 46 x 44 x 70 cm
  • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано