TONS FORM Сеф електронски (11595) + 1 година гаранција

2.199,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Сеф електронски (11595) + 1 година гаранција

  • Димензии: 17 x 23 x 17 cm
  • Сефот има тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките
  • Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч
  • Имаат можност за заштрафување во ѕид
  • Со сефот добивате два клучеви и штрафови за прицврстување
  • 1 година гаранција на електронските делови

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано