TONS FORM PREMIUM Алуминиумски скали во големина по избор

1.999,00 ден3.599,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM PREMIUM Алуминиумски скали во големина по избор

  • (7130) 2+1 Скалила
  • (7131) 3+1 Скалила
  • (7132) 4+1 Скалила
  • (9247) 5+1 Скалила
  • Материјал: Алуминиум
  • Боја: Сива
  • За карактеристики и димензии погледнете ја втората слика

Слични Производи

Последно Прегледано