TONS FORM Комбинирани алуминиумски скали во три дела во големина по избор

10.199,00 ден12.299,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Комбинирани алуминиумски скали во три дела во големина по избор

 • (5974) 3 x 8 скалила
 • (5975) 3 x 9 скалила
 • (5976) 3 x 10 скалила
 • Материјал: Алуминиум
 • Во три дела
 • Боја: Сива
 • Димензии на производот:
 • 3 x 8 скалила-Должина 4.91 m
 • 3 x 9 скалила-Должина 5.71 m
 • 3 x 10 скалила-Должина 6.52 m

 

Слични Производи

Последно Прегледано