TONS FORM HOME Алуминиумски скали во големина по избор

2.499,00 ден3.199,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM HOME Алуминиумски скали во големина по избор

  • Материјал: Алуминиум
  • Боја: Црна
  • (8501) 2 скалила
  • (8502) 3 скалила

 

Слични Производи

Последно Прегледано