TONS FORM Церада за автомобил со патент со димензија по избор

2.099,00 ден2.399,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Големини: М, L, XL и XXL
  • Димензија M: 430 x 165 x 116 cm(8653)
  • Димензија L : 480 x 178 x 116 cm(8654)
  • Димензија XL: 530 x 178 x 116 cm(8655)
  • Димензија XXL: 570 x 195 x 116 cm(8656)
  • Церадата е изработена од PVC материјал
  • На долните рабови има ластик, со помош на кој се прицврстува за автомобилот и џебови за ретровизорите
  • Има патент
  • Водоотпорна е и го штити вашиот автомобил од изложеност на дожд, сончево зрачење и прашина

Слични Производи

Последно Прегледано