TONS FORM Церада за автомобил со димензија по избор

1.199,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Големини:
  • М (5913) 430 x 165 x 116cm
  • L (5914) 480 x 178 x 116cm
  • XL (5915) 530 x 178 x 116cm
  • Церадата е изработена од тенок PVC материјал
  • На долните рабови има ластик, со помош на кој се прицврстува за автомобилот
  • Нема патент
  • Водоотпорна е и го штити вашиот автомобил од изложеност на дожд, сончево зрачење и прашина

Слични Производи

Последно Прегледано