TONS FORM Алуминиумски скали во големина по избор

3.999,00 ден4.099,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • (7134) 10 скалила
  • (7135) 12 скалила
  • Материјал: Алуминиум
  • Боја: Сива
  • Димензии на производот:
  • 10 скалила-Ширина 380 mm; Должина 2.84 m
  • 12 скалила-Ширина 380 mm; Должина 3.40 m

 

Последно Прегледано