TONS FORM Алуминиумски скали во два дела во големина по избор

7.499,00 ден9.799,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS FORM Алуминиумски скали во два дела во големина по избор

  • (5977) 2 x 10 скалила
  • (5978) 2 x 12 скалила
  • Материјал: Алуминиум
  • Во два дела
  • Боја: Сива
  • Димензии на производот:
  • 2 x 10 скалила-Должина 2.84 m
  • 2 x 12 скалила- Должина 3.40 m

 

Слични Производи

Последно Прегледано