TONS Чешма насадна со проточен бојлер (9971) + 1 година гаранција

2.399,00 ден

16 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Притисок: 220V/50Hz
 • Моќност: 3Kw
 • Проток на топла вода: 2-2.5 л/мин
 • Температура на водата: 30-60°С
 • Притисок на водата: 0.04 -0.5 MPa
 • IPX 4
 • Материјал: Метал
 • Нискомонтажна со долг врат
 • Кабел: 1.2 m
 • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано