TONS Чешма насадна со проточен бојлер (9970) + 1 година гаранција

2.299,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Притисок: 220V/50Hz
  • Моќност: 3Kw
  • Проток на топла вода: 2-2,5л/мин.
  • Температура на водата: 30-60°С
  • Притисок на водата: 0.04 -0.5 MPa
  • Материјал: Пластика
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано