TONS Чешма насадна со проточен бојлер (8672)

1.499,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

TONS Чешма насадна со проточен бојлер (8672)

  • Притисок: 220V/50Hz
  • Моќност: 3Kw
  • Проток на топла вода: 2-2,5л/мин.
  • Температура на водата: 30-60°С
  • Притисок на водата: 0.04 -0.5 MPa
  • IPX 4
  • Кабел: 1.2 m
  • Материјал: Пластика
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано