Termomax Чешма ѕидна со проточен бојлер TX53WD + 1 година гаранција

2.599,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Termomax Чешма ѕидна со проточен бојлер TX53WD + 1 година гаранција

 

 • Електрична славина за топла и ладна вода
 • Непосредна употреба
 • Практично решение за секој дом
 • Брзо загревање и заштеда на енергија
 • Достапност на топла вода за неколку секунди (температура 30-60°C)
 • Дизајн за работа со низок притисок на вода (0,04Mpa-0,5Mpa)
 • Да се ​​инсталира само во простории со температура на воздухот над 0°C
 • За инсталација на монофазна струја
 • Класа на заштита IPX4
 • Лед екран
 • Монтажа на ѕид
 • 3000-3600W, 220-240V, 50-60Hz
 • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано