Стол на расклопување во боја по избор

699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • x 1 стол на расклопување
  • x 1 мрежа за пијалок
  • Лесно склоплива (чадор систем)
  • Материјал: платно + метал
  • Димензии: 79 x 38cm

Слични Производи

Последно Прегледано