Стаза Magic Tracks

599,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на прозводот:

  • 220 парчиња за стази
  • Една светлосна количка на батерии
  • Количката користи 1,5 V AA батерија
  • Должина 3 метри
  • Лесна и брза за монтирање
  • Наменето за возраст 3+ години

Слични Производи

Последно Прегледано