Somafix SMP6080 (2114) Моторна пумпа за вода 1HP + 6 месеци гаранција

5.299,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Модел: SMP6080
  • Моќност: 0.75KW 1HP
  • Влез излез: 1″х1″
  • Максимален проток на вода: 48L/min
  • Напон: 220V/50Hz

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Слични Производи

Последно Прегледано