Somafix Скали метални со 4 скалила SFX5752 (2764)

3.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

11 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Somafix Скали метални со 4 скалила SFX5752 (2764)

  • Максимално дозволено оптоварување:  150 kg
  • 4 скалила
  • Материјал: Метал
  • Боја: Портокалова
  • Димензии на скалила: 380 x 260 mm
  • Димензии на скала: 860 x 490 x 1270 mm

Последно Прегледано