Somafix SFEK1400 (2067) Миксер + 6 месеци гаранција

6.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Mодел: SFEK1400
  • Моќност: 1400 W
  • Мак. брзина: 480 -800r/min (без оптеретеност)
  • Навој: М14
  • Капацитет на мешање: 120kg мак.
  • Дијаметар на млазница: 140 mm
  • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Слични Производи

Последно Прегледано