Somafix SFDM280B (2010) електрична бормашина + 6 месеци гаранција

1.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Mодел: SFDM280B
  • Моќност: 280 W
  • Мак. брзина: 2800r/min (без оптеретеност)
  • Подеслива рачка
  • Cogwheel Chuck
  • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 

Слични Производи

Последно Прегледано