Somafix Секира со тежина по избор

599,00 ден749,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Достапни модели:

  • SFFB1000 (2254) – 1000g
  • SFFB600 (2055) – 600g

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Последно Прегледано