SOMAFIX Држач за бормашина SFX6352 (3267)

1.899,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Mодел: SFX6352
  • Висина: 500mm
  • Длабочина на дупчење: 60mm
  • Дијаметар на држач: 43mm

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 

Слични Производи

Последно Прегледано