Соларна LED ламба со сензор LF-1905A

799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Соларна LED ламба со сензор LF-1905A

  • Соларна
  • LED
  • 200 лумени
  • Сензор: 30 секунди
  • Материјал: ABS
  • Литиумска батерија
  • Идеална за улици и патишта, двор, паркови, плоштади, приватни градини итн
  • Може да се користи во градина и можност за монтирање на ѕид

Слични Производи

Последно Прегледано