SMART FITNES Апарат за стомачни и раце

499,00 ден

11 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

SMART FITNES Апарат за стомачни и раце

 • Работи на алкални батерии ААА x 2EA (не се вклучени во пакувањето)
 • Димензии на производот: 21 x 10 x 2.3 cm
 • Тежина: 57.4 g
 • Работно време на лентите 12 минути
 • Копче: Power on/off
 • Пакувањето содржи:
 • 1 x лента за стомак
 • 2 x ленти за раце
 • Упатство за користење на производот
 • EMS (Електрична мускулна стимулација) преку тековната стимулација, директно испраќа сигнал до мускулите и промовира движење на мускулите. Сè што треба да направите е да го вклопите тонерот за желудникот на вашето тело и да му дозволите да ги вежба вашите мускули. Нема штета за човечкото тело и само дозволете да уживате во научна и здрава кондиција

 

Последно Прегледано