Слушалки жичани со микрофон MS METIS C110 + 1 година гаранција

599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Слушалки жичани со микрофон MS METIS C110 + 1 година гаранција

  • Растојание на фрекфенција: 20Hz-20kHz
  • Чувствителност: 105 dB dB
  • Чувствителност на микрофонот:  (db) 55 dB dB
  • Жичани
  • Боја: Црна-црвена
  • Кабел: 1.5 m
  • Конектор: 3,5 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано