Слушалки жичани со микрофон MS METIS C100/C101 (MS STYLE) во боја по избор + 1 година гаранција

649,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Микрофон
  • Кабел 1.5 m
  • Растојание на фрекфенција: 20Hz-20KHz
  • Чуствителни: 105 dB
  • Чуствителност на микрофон: -55 dB
  • Боја: Сребрена,црна
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано