Фенер Балон

399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Фенер Балон

  • Димензии на балонот: 80 x 32 x 30 cm
  • Материјал: Хартија и метал (Eco Friendly)
  • Додаток: Горилник
  • Боја: Бела
  • Наменето за родендени, свадби или секаков вид на прослави.
  • Упатсто за употреба на самото пакување.
  • Балоните не се користат во густо населени места, места со високи дрвја и објекти.

Слични Производи

Последно Прегледано