Скара електрична VIVAX EG-4020 B + 1 година гаранција

3.299,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1800 W
  • Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
  • Комбинација на ребреста и мазна површина
  • Термостат за прилагодување на температурата
  • Делови кои се одвојуваат за лесно чистење
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано