Скара електрична 1300W

1.399,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Скара електрична

  • Димензии на плотна: 39 x 23cm
  • Димензии на пакување: 51.5 x 13.5 x 27.5cm
  • Моќност: 1300 W
  • Нелеплив материјал

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано