Шприц за декорација со 6 додатоци

49,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • x 1 сет за декорација на торта
  • 6 различни врвови
  • Лесен за употреба
  • Лесен за чистење
  • Одличен за брза декорација на најразлични видови на торти и колачи
  • Должина: 36 cm

Слични Производи

Последно Прегледано