Сет од две силиконски перничиња за нанесување шминка

6,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Сет од две силиконски меки перничиња за лесно и брзо нанесување шминка.

Слични Производи

Последно Прегледано