Сет од две пластични лажици за мед

59,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Сет од две пластични лажици за мед

  • Димензии: 15 cm
  • Материјал: Пластика

 

Последно Прегледано