Сет од 5 ластици за вежбање

349,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Сет од 5 ластици за вежбање со различна отпорност
  • Зелена: x-Light
  • Жолта: Light
  • Црвена: Medium
  • Сина: Heavy
  • Црна: x-Heavy
  • Ширина: 5 см
  • Должина: 30 см

Последно Прегледано