Секси долна облека – Модел 44

99,00 ден

8 на залиха

8 на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Обем на гради: 90 cm
  • Обем на половина: 78 cm

*НАПОМЕНА: Употребениот производ не се заменува!

 

Слични Производи

Последно Прегледано