Ротирачка сушара за алишта на 3 нивоа

1.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

 

Карактеристики на производот:

 • Висина: 170 cm
 • Прилагодлива висина
 • Должина: 84 cm
 • 3 нивоа
 • 1 ниво: 4 ротирачки рачки со 24 закачалки
 • 2 и 3 ниво: 16 ротирачки рачки идеални за сушење кошули и фустани
 • Лесно и практично за монтирање и складирање
 • Соодветно за внатрешна и надворешна употреба
 • Материјал: Алуминиум
 • Димензии на пакувањето: Должина: 19 cm; Ширина: 18 cm; Висина: 55 cm
 • Тежина на пакувањето: 1,67 kg

Слични Производи

Последно Прегледано