Ранец MS AGON M300 15.6″

1.199,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Ранец MS AGON M300 15.6″

  • Димензии: 15.6 ”
  • Боја: Црна
  • Материјал: Полиестер

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано