RAIDER Pro Штрафилица за гипс картон RD-ES45 (632) + 1 година гаранција

2.299,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230 V~50 Hz
  • Моќност: 450 W
  • Вртежи: 0-3000/min
  • Бит: 1/4”
  • Завртка: max 5 mm
  • Тежина: 1,69 kg.
  • Регулатор на вртежи
  • Реверс
  • Куфер

Слични Производи

Последно Прегледано