RAIDER Pro Штрафилица батериска RD-CDL18 (8551) + 1 година гаранција

3.599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Батерија: 18V/1500mAh Ni-Cd
  • Вртежи: 10 0-400/min ;  20 0-1150/min
  • Време на полнење: 3 часa
  • Футер: 0.8-10mm
  • Контрола на затегање: 20+1
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано