RAIDER Pro Гравирка RD-MG06 (1194) + 1 година гаранција

2.399,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230 V~50 Hz
  • Моќност: 135 W
  • Вртежи: 10.000-33.000/min
  • Футер: Ø 0,8 – 3,2 mm
  • Тежина: 2,1 kg.
  • Регулатор на брзина
  • Додатоци: 208

Слични Производи

Последно Прегледано