RAIDER Pro Фен индустриски RD-HG12 (5964) + 1 година гаранција

1.599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 2000W
 • Teмпература:
  1”: 80-3000C
  2”: 80-6000C
 • Проток на воздух:
  1”: 240l/min
  2”: 480l/min
 • Додатоци: 5
 • Тежина: 0.8kg.
 • Куфер
 • Регулатор на топлина
 • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано