RAIDER Pro Циркуларна пила RDP-CS26 (7160) + 1 година гаранција

3.899,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1350W
  • Вртежи: 4.500/min
  • Пила: Ø190xØ20×18Т
  • Сечење во дрво
  • Тежина: 4.6kg.
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано