RAIDER Pro Циркуларна пила RDP-CS22 (5804) + 1 година гаранција

3.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 1500W
 • Вртежи: 4.700/min
 • Агол на сечење: 0-450C
 • Пила: Ø185xØ20×24Т
 • Сечење во:
  » дрво: 70mm
 • Тежина: 4kg.
 • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано