RAIDER Pro Бормашина RD-ID33 (7266) + 1 година гаранција

1.599,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 600W
 • Вртежи: 0-2600/min
 • Удари: 0-40.000/min
 • Дупчење во:
  » метал: 13mm
  » дрво: 25mm
  » бетон: 16mm
 • Футер: 13mm
 • Регулатор на вртежи
 • Реверс
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано