RAIDER Pro Аголна брусалка RD-AG34 (2440) + 1 година гаранција

1.899,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 650W
  • Вртежи: 11.000/min
  • Диск: 125×22.2mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано