RAIDER Pro Аголна брусалка RD-AG33 (2439) + 1 година гаранција

1.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 550W
  • Вртежи: 11.000/min
  • Диск: 115 x 22.2 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано