Push-up Сет од 3 долен веш со мека подлога во големина по избор

57,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Push-up
  • Вградена мека задна подлога за поголем волумен
  • Комфортни и лесни за носење
  • Материјал: 65% памук и 35% спандекс
  • Може да се перат во машина за алишта на програма за нежни циклуси

Слични Производи

Последно Прегледано